Regulamin
1. Sklep internetowy prowadzi  sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. 


3. Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo e-mailem informację potwierdzającą zamówienie. 

4. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się  po potwierdzeniu złożonego przez Państwa zamówienia. Płatność za zamówienia odbywa się przy odbiorze, przelewem bądź systemem ratalnym.

5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem są Państwo informowani o stanie zamówienia i mogą podejmować decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

6. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon bądź na życzenie klienta faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

7. Zmiany w zamówieniu mogą dokonywać się do momentu gdy Państwa zamówienie ma status zamówienia  potwierdzonego. Wszelkich zmian w zamówieniu mogą Państwo dokonywać wyłącznie telefonicznie. Nie mogą Państwo anulować zamówienia, które zostało wysłane.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i nie zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki. 

9. Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

10. Termin otrzymania przesyłki oznacza: czas realizacji + czas dostawy. Przesyłki dostarczają: Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy do 3 dni General Logistic System (GLS) – czas dostawy do 2 dni.

11. Mogą Państwo wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  • przy odbiorze zamówienia: należność pobiera listonosz lub kurier
  • przedpłata przelewem bankowym na konto firmy "EUROTEX".

12. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został przez Państwa w żaden sposób uszkodzony i zniszczony oraz jest oryginalnie zapakowany. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi. 

Jednocześnie informujemy, iż w celu dokonania zwrotu towaru niezbędny jest wcześniejszy kontakt ze Sprzedającym.

13. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

14. Reklamacje: Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziecie Państwo w nim wady techniczne, których my nie dostrzegliśmy lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, mają Państwo prawo odesłać go przesyłką pocztową pod adres firmy "EUROTEX" . Firma nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych od daty wpłynięcia towaru. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), Firma zwróci Państwu równowartość ceny produktu lub zaoferujemy Państwu odmienny towar znajdujący się w asortymencie naszego sklepu.

15. W przypadku reklamacji towaru, warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres Sprzedającego (lub zawartego w gwarancji produktu) z załączonym opisem wady i kserokopią faktury VAT.