Witam Państwa w sklepie internetowym firmy:

  " EUROTEX"


 markowa

odzież robocza

 nowa i używana

Firma zajmuje się sprzedażą markowej niemieckiej i skandynawskiej odzieży roboczej oraz markowego obuwia roboczego produkcji niemieckiej i szwedzkiej. Jesteśmy hurtownią odzieży roboczej, jednak w równym stopniu dostarczamy towar dla klientów indywidualnych. Przy zamówieniach hurtowych istnieje możliwość otrzymania rabatu. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt CLOAKING lub pod nr tel. 502 653 583

 

Odzież robocza, którą oferujemy, to produkty najwyższej jakości za przystępną cenę. Należy pamiętać, że zarówno odzież jak i buty robocze powinny być wytrzymałe, wygodne oraz bezpieczne. Jednorazowa inwestycja w lepszej klasy odzież roboczą to nigdy nie jest strata pieniędzy, ponieważ tego typu wydatek w dłuższym okresie na pewno się zwróci.

W przypadku używanej rzeczy odzieży roboczej wszystkie produkty przed sprzedażą poddawane są dezynfekcji. Mają Państwo pewność, że towar dotrze czysty oraz gotowy do użytku. Nasza hurtowanie odzieży roboczej to firma godna zaufania, zamówienia realizujemy szybko i terminowo.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

 

 

 TABELA Z ROZMIARAMI : SPODNIE OGRODNICZKI/SPODNIE DO PASA/KOMBINEZONY 
 
MARYNARKI/ KURTKI ROBOCZE
 
<<<KLIKNIJ PONIŻEJ >>>>>